25.09.2017. Brela Osnovna škola dr. Franje Tuđmana
Podgora Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića
26.09.2017. Seget Donji Osnovna škola Kralja Zvonimira
Split Osnovna škola Dobri
27.09.2017. Kistanje Osnovna škola Kistanje
Vodice Osnovna škola Vodice
28.09.2017. Posedarje Osnovna škola Braća Ribar Posedarje
Škabrnja Osnovna škola Vladimira Nazora
29.09.2017. Karlobag Osnovna škola Karlobag
Rab Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
02.10.2017. Novigrad Osnovna škola - Scuola Elementare Rivarela
03.10.2017. Mrkopalj Osnovna škola Mrkopalj
Ogulin Prva osnovna škola Ogulin
04.10.2017. Cetingrad Osnovna škola Cetingrad
Josipdol Osnovna škola Josipdol
Korenica OŠ dr. Franje Tuđmana
05.10.2017. Draganić Osnovna škola Draganić
Karlovac Osnovna škola Banija
06.10.2017. Barilović Osnovna škola Barilović
Karlovac Osnovna škola Švarča
Netretić Osnovna škola Netretić
09.10.2017. Donja Stubica Osnovna škola Donja Stubica
10.10.2017. Budinščina Osnovna škola Vladimir Nazor
Mače Osnovna škola Mače
11.10.2017. Kloštar Podravski Osnovna škola Kloštar Podravski
Lukač Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića
12.10.2017. Donja Dubrava Osnovna škola Donja Dubrava
Martijanec Osnovna škola Martijanec
13.10.2017. Donja Višnjica Osnovna škola Izidora Poljaka
Gornji MIhaljevec Osnovna škola Gornji MIhaljevec
16.10.2017. Kneževi Vinogradi Osnovna škola Kneževi Vinogradi
Popovac Osnovna škola Popovac
Zmajevac Osnovna škola Zmajevac
17.10.2017. Osijek Osnovna škola Ivana Filipovića
Petrijevci Osnovna škola Petrijevci
Čepin Osnovna škola Miroslava Krleže
18.10.2017. Gorjani Osnovna škola Gorjani
Laslovo Osnovna škola Laslovo
Vladislavci Osnovna škola Mate Lovraka
19.10.2017. Ilača Osnovna škola Ilača
Komletinci Osnovna škola Vladimir Nazor
Tordinci Osnovna škola Tordinci
20.10.2017. Sikirevci Osnovna škola Sikirevci
Slavonski Brod Osnovna škola Milan Amruš
Vranovci PŠ Vranovci + PŠ Šušnjevci
23.10.2017. Okučani Osnovna škola Okučani
Rešetari Osnovna škola Ante Starčevića
24.10.2017. Pleternica Osnovna škola fra Kaje Adžića
Požega Osnovna škola Dobriša Cesarić
25.10.2017. Budrovci Osnovna škola Budrovci
Donji Andrijevci Osnovna škola Viktor Car Emin
Strizivojna Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić
26.10.2017. Čačinci Osnovna škola Antuna Gustava Matoša
Slatina Osnovna škola Eugena Kumičića
27.10.2017. Zagreb Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu